‏صفحه نخست‏
»
‏ ایفرم‏
»
‏فرم ارتباط با ما‏
فرم ارتباط با ما

ریاست دانشگاه : آقای دکترعباسپور H.Abbaspour@Damghaniau.ac.ir 02325225008
معاونت پژوهشی:  آقای دکتررضوان Research@DamghanIau.ac.ir 02325225023
معاونت آموزشی: آقای دکتر نعمتی Edu@DamghanIau.ac.ir 02325225007
معاونت اداری مالی: آقای مهدی لشگری Finan@DamghanIau.ac.ir 02325225004
معاونت دانشجویی: آقای جزمومنی Std@DamghanIau.ac.ir 02325225034
معاونت فرهنگی: حاج آقا اسماعیلی Cul@DamghanIau.ac.ir 02325225029
روابط عمومی:  آقای مهرداد طاهری info@DamghanIau.ac.ir 02325225008
حراست :  آقای محمد دهقان Herasat@DamghanIau.ac.ir 02325225011
مدیریت وب سایت ICT@DamghanIau.ac.ir 02325225002

بازدیدکننده گرامی به منظور ارتباط با ما می توانید فرم زیر را تکمیل و برای ما ارسال فرمایید.

فرم ارتباط با ما
اطلاعات فردی
* نام و نام خانوادگی :
نام سازمان :
مسئولیت شما در سازمان :
اطلاعات تماس
* پست الکترونیک :
تلفن ثابت :
* تلفن همراه :
اطلاعات درخواست
* توضیحات :
ممانعت از سابمیت ماشینی
* کد امنیتی :
 
 
تعداد بازدید : 797
Rating: 4.5/10 (تعداد آرا 13 نفر )



کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به دانشگاه آزاد اسلامی واحد دامغان می باشد.